VysocanskyMlyn2

Zajistili jsme kompletní právní poradenství kupujícímu při koupi 1. etapy projektu Vysočanský mlýn

Právní poradenství, včetně poradenství při zajištění externího financování, poskytoval akviziční tým ve složení partnerů Jiřího Bárty a Ondreje Poništiaka a advokátek Ivany Horákové a Eveliny Weagové.

Spolu s našim týmem radila kupujícímu v průběhu více než dvouleté intenzivní spolupráce EY Česká republika (finanční a daňové poradenství). Prodávajícímu poskytovali poradenství bnt attorneys-at-law s.r.o. (právní poradci) a KPMG Česká republika (finanční a daňoví poradci). Část akvizice byla financována seniorním úvěrem od Česká spořitelna, a.s.

Projekt Vysočanský mlýn, díky citlivé rekonstrukci historických budov a výstavbě nových, nabídne rezidenční bydlení, které se stane součástí Vysočan. Na území, kterému vévodí historická budova mlýna a donedávna byl brownfieldem bez užitku vzniká areál, který poskytne vysoce kvalitní bydlení s rozvinutou občanskou vybaveností. Areál Vysočanský mlýn vyroste ve třech etapách, byty postavené v první etapě nabídnou nájemní bydlení a právě tyto odkoupil rezidenční fond MINT, který je bude nadále spravovat.

MINT rezidenční fond SICAV, a.s. investuje do rezidenčních nemovitostí určených k dlouhodobému pronájmu s cílem dlouhodobého zhodnocení svěřených finančních prostředků investorů ve výši 4-5% ročně při minimalizaci investičních rizik.

Podobné novinky

Newsletter
the-labour-code-3520806_1280
25. 10. 2022 | bpv BRAUN PARTNERS

Slovensko: Změna zákoníku práce

Dne 1. 11. 2022 vstupuje na Slovensku v platnost novela zákoníku práce, která transponuje směrnice EU o transparentních a předvídatelných pracovních podmínkách v EU a o rovnováze mezi pracovním a soukromým životem rodičů a osob s pečovatelskými povinnostmi.

Newsletter
newsletter-min
28. 9. 2021 | bpv BRAUN PARTNERS

Přinášíme vám významné aktuality z energetického práva! Čtěte!

Rok 2022 přinese v oblasti energetické legislativy nemalé změny. Zpozornět by měli dodavatelé energií i výrobci a provozovatelé POZE. bpv připravuje v návaznosti na to webinář konaný dne 5.10.2021, který se bude podrobně vybranými novinkami zabývat.

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
1. 5. 2021 | bpv BRAUN PARTNERS

bpv BRAUN PARTNERS se dostala do užšího výběru čtyř předních firem v oblasti life-science ve střední a východní Evropě