iflr1000-2

HODNOCENÍ IFLR 1000 2020

1. 7. 2020

Tiskové zprávy

Arthur Braun, M.A.

bpvBRAUNPARTNERS ohodnocena ratingovou publikací IFLR 1000 i na dále jako doporučovaná právní firma v oblasti finančního práva v ČR a SR.

IFLR1000,jednaz3nejdůležitějšíchmezinárodníchratingovýchpublikacezaměřujícísena oblasti finančního práva, na začátku července vydala své hodnocení pro rok 2020.

bpv je stejně jako v minulých letech, označena za významnou advokátní kancelář v oblasti bankovnictví a fúzí a akvizic, které IFLR dokládá citací klientů: “Excellent practice, top-tier legal services, very responsive, international reach, perfect language skills in Czech, English, German and also French. They can deal with documents in all languages.“ či “Very good service. They understand our business and because of the long-term relationship they know our agenda and cases.”

V publikaci je dále uveden managing partner Arthur Braun jako významný advokát v oblasti fúzí a akvizic (a to jak za českou, tak slovenskou jurisdikci), a dále pak partner slovenské kanceláře Igor Augustinič jako vysoce oceňovaný odborník v oblasti fúzí a akvizici a bankovnictví.

RočenkaIFLR1000poskytujepřehledvedoucíchprávníchfiremzabývajícíchsefinančním právem již od roku 1990, momentálně pokrývá více než 120 jurisdikcí po celém světě.

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
21. 3. 2019

bpv BRAUN PARTNERS asistovala společnosti REDSIDE při prodeji budovy Avenir E

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
13. 1. 2019

bpv BRAUN PARTNERS asistovala společnosti Pojišťovna Patricie a.s. (dříve Generali Pojišťovna a.s.) při prodeji projektových nemovitostí

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
21. 1. 2020

Nikola Neumanová a David Plevka novými advokáty bpv BRAUN PARTNERS