bpv BRAUN PARTNERS kanceláře v Praze a Bratislavě

hero-offices@2x

Kromě hlubokých odborných znalostí z oblasti práva přinášíme našim klientům i mimořádně vysoké pracovní nasazení a flexibilitu.

bpv BRAUN PARTNERS

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku.

Služby, které našim klientům poskytujeme, stojí na pilířích kvality, vysoké úrovně vzdělání členů našeho týmu, znalosti lokálního prostředí a mezinárodní úrovně poradenství.

Naše kancelář byla založena v roce 2006 týmem zkušených advokátů, kteří spolu již řadu let předtím pracovali v renomované mezinárodní advokátní kanceláři Haarmann Hemmelrath. Od svého vzniku neustále rosteme a dlouhodobě úspěšně působíme i na Slovensku, kde jsme v roce 2010 otevřeli vlastní pobočku.

Pracujeme převážně v soukromém sektoru
pro podnikatele, jakými jsme i my sami.

Již mnoho let poskytujeme poradenství našim klientům z řad nadnárodních koncernů, ale i místních a zahraničních středně velkých společností. Jedná se zejména o výrobní podniky, obchodní a investiční společnosti, ICT firmy, energetické společnosti či tuzemské i zahraniční banky a pojišťovny.

title-editor@2x

Naší vizí je být pro naše klienty nejlepší českou i slovenskou advokátní kanceláří v oblasti obchodního práva.

Mise a vize

Základními hodnotami, které ctí všichni členové našeho týmu, je nejvyšší úroveň odbornosti a kvality poskytovaných právních služeb, současně však i ekonomicky optimální řešení pro klienta, loajalita a maximální nasazení, jasné etické standardy podporující spolupráci na bázi důvěry a vzájemného respektu.

Loajalita a odbornost

Filozofií naší advokátní kanceláře je stoprocentní orientace na potřeby klienta, kterému poskytujeme právní služby splňující nejvyšší kritéria nejen z hlediska odbornosti, ale i etiky a srozumitelnosti. Důraz klademe především na úspěšnou realizaci transakcí a předcházení či řešení sporů, nikoli na pouhé zpracování čistě teoretických analýz.

Pro naše klienty jsme tak proaktivním, loajálním a za všech okolností profesionálním průvodcem při jejich podnikatelské činnosti, což se odráží i v předvídatelnosti nákladů na právní poradenství.

Spokojenost našich klientů dokládá i fakt, že mnoho z nich zastupují naši advokáti nepřetržitě již více jak dvacet let.

Tým mezinárodních profesionálů

Více než 40 odborníků z řad českých, slovenských a německých právníků a daňových poradců, patřících často ve své specializaci k nejuznávanějším odborníkům v České republice či na Slovensku.

Poznejte náš tým
L1590204

Naše úspěchy mluví za nás

EMEA_Leading_firm_2024-768×847

Leading Firm

Legal 500 nás i nadále zařazuje mezi významné advokátní kanceláře.

Zjistěte více
Firm Logo

bpv Braun Partners s.r.o.

Prestižní britská rankingová společnost Chambers opět doporučuje bpv BRAUN PARTNERS.

Zjistěte více:
web_ABN_Chambers_citace_2024

Arthur Braun

web_JBA_Chambers_citace_2024

Jiří Bárta

web_bpv_Chambers_citace_2024

bpv BRAUN PARTNERS

web_bpv2_Chambers_citace_2024

bpv Braun Partners

web_IGA_Legal500_citace_2024

Igor Augustinič

web_LKA_Legal500_citace_2024

Lucie Kalašová

web_bpv_Legal500_citace_2024

bpv Braun Partners

web_bpv2_Legal500_citace_2024

bpv Braun Partners

Naše partnerství a pro bono partnerství