MONIKA ŠAJTLAVOVÁ POSILNILA TÍM ADVOKÁTOV V MEDZINÁRODNEJ ADVOKÁTSKEJ KANCELÁRII bpv BRAUN PARTNERS

22. 4. 2015

Tiskové zprávy

TLAČOVÁ SPRÁVA

Dátum: 22. 4. 2015

MONIKA ŠAJTLAVOVÁ POSILNILA TÍM ADVOKÁTOV V MEDZINÁRODNEJ ADVOKÁTSKEJ KANCELÁRII bpv BRAUN PARTNERS

Rady advokátov v medzinárodnej advokátskej kancelárii bpv BRAUN PARTNERS v Bratislave posilnila Mgr. Monika Šajtlavová, ktorá sa špecializuje predovšetkým na oblasť pracovného práva, obchodného práva a ochrany osobných údajov.

Monika Šajtlavová má za sebou už viac ako päť rokov skúseností v právnom poradenstve pre slovenské i zahraničné spoločnosti v rámci medzinárodného prostredia bpv LEGAL.

Vyštudovala právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a hovorí plynulo po anglicky a nemecky.

O spoločnosti:

Advokátska kancelária bpv BRAUN PARTNERS sa patrí medzi popredné medzinárodné advokátske kancelárie v Českej a Slovenskej republike. Zároveň je taktiež zakladajúcim členom bpv LEGAL, medzinárodná aliancia advokátskych kancelárií, pôsobiacej v strednej a východnej Európe. Jej tím tvorí viac ako 35 právnikov a ponúka svojim klientom, ktorí patria k najvýznamnejším slovenským, českým i medzinárodným spoločnostiam, komplexné služby vo väčšine oblastí práva. Medzi hlavné oblasti zamerania advokátskej kancelárie bpv BRAUN PARTNERS patrí fúzia a akvizícia, právo obchodných spoločností, právo nehnuteľností, a taktiež aj daňové poradenstvo. Jej špecialisti sa zaoberajú taktiež právom duševného vlastníctva a IT, súťažným právom, energetickým a pracovným právom a zastupujú svojich klientov pred slovenskými, českými a medzinárodnými súdmi a v rozhodcovských konaniach. Viac info na www.bpv-bp.com.

Kontakt:
bpv BRAUN PARTNERS s.r.o. Daniela Nácovská, Marketing Specialist daniela.nacovska@bpv-bp.com
Tel.: +420 224 490 000

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
14. 2. 2019

bpv BRAUN PARTNERS radila fondu Conseq Realitní při akvizici administrativního a obchodního komplexu v pražských Holešovicích

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
6. 4. 2021

Martin Provazník rozšířil řady partnerů bpv BRAUN PARTNERS v Bratislavě

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
18. 3. 2021

bpv BRAUN PARTNERS: ve věci recyklačních poplatků zastupujeme už 10 % dotčených elektráren