bpv BRAUN PARTNERS asistovala společnosti MVGM při převzetí aktivit společnosti JLL (Jones Lang LaSalle) v oblasti správy nemovitostí v kontinentální Evropě

10. 6. 2019

Tiskové zprávy

bpv BRAUN PARTNERS

Tisková zpráva
Stáhnout pdf

Nizozemský správce nemovitostí MVGM a poskytovatel mezinárodních realitních služeb JLL uzavřeli dohodu, podle které MVGM získá aktivity společnosti Jones Lang LaSalle v oblasti správy nemovitostí v kontinentální Evropě, čímž vznikne jeden z 5 největších evropských hráčů a dojde k rozšíření aktuálního portfolia MVGM o velikosti 6,4 milionů m2 v Nizozemí a Německu o dalších více než 11 milionů m2 .

Podobné novinky

Publikované články
Clanky-min
29. 4. 2021 | Mgr. Adam Stawaritsch

Přišli jste o práci? Požádejte o podporu a nerušte pojistky!

Patříte mezi ty, kteří v této složité době přišli o práci nebo nad vámi tato hrozba visí? Pak by se vám mohlo hodit pár rad, na co nezapomenout nebo kam se obrátit o pomoc.

Publikované články
Clanky-min
4. 1. 2021 | bpv BRAUN PARTNERS

V době koronaviru klesá schopnost platit alimenty, současné i budoucí!

KDYŽ DOJDE NA SOUD, JE NUTNÉ HO KVALITNĚ INFORMOVAT O SITUACI. RODIČE, JEJICHŽ PŘÍJMY JSOU V OHROŽENÍ, BY MĚLI ZKUSIT ŘEŠIT VÝŽIVNÉ DOHODOU.

Publikované články
Clanky-min
18. 10. 2020 | Arthur Braun, M.A.

Kurzarbeit jako švindl!

DAŇOVÉ KONTROLY SE ZJEDNODUŠÍ, PODLE KRITIKŮ TO ALE NESTAČÍ STÁT BY MĚL PODLE PLATFORMY ROZUMNÉ PRÁVO VÍCE ROZLIŠOVAT, ZDA PODNIKATEL ODVEDL DANĚ V NESPRÁVNÉ VÝŠI ÚMYSLNĚ, NEBO ŠLO O NEDBALOST.