bpv BRAUN PARTNERS RADILA PŘI FINANCOVÁNÍ PROJEKTU VÝSTAVBY NOVÉHO BUSINESS CENTRA V BRATISLAVĚ

21. 3. 2017

Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Datum: 21. března 2017

bpv BRAUN PARTNERS RADILA PŘI FINANCOVÁNÍ PROJEKTU VÝSTAVBY NOVÉHO BUSINESS CENTRA V BRATISLAVĚ

bpv BRAUN PARTNERS poskytla poradenství pro rakouskou společnost Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien AG ve věci navýšení úvěru ve výši 32 miliónů Euro pro financování výstavby nového business centra Einsteinova v Bratislavě.

Realizátoři projektu, S IMMO AG, rakouská investiční společnost v oblasti nemovitostí, a její lokální partneři KRON Real s.r.o. and SJP Invest, s. r. o., staví nové centrum spadající do ekologické třídy A, které se bude skládat ze dvou věží s čistou pronajímatelnou plochou o rozloze více než 23 000 m2 a se 700 parkovacími místy. Business centrum Einsteinova se bude nacházet v jedinečné lokalitě na pravém břehu řeky Dunaj, přímo vedle parku Janka Kráľa. Tato hojně navštěvovaná lokace má potenciál k přilákání mnoha společností, jež si chtějí pronajmout kancelářské prostory.

Igor Augustinič, vedoucí týmu pro projekt a partner u bpv BRAUN PARTNERS, to okomentoval slovy: “Jsme velice potěšeni, že jsme úspěšně pomohli přední rakouské bance se všemi právními problémy týkající se financování tohoto pozoruhodného projektu.”

Právní služby zahrnovaly vypracování úvěrové a zajišťovací dokumentace, stejně jako due diligence samotného projektu.

Tým vedli David Vosol, partner a vedoucí praxe bankovního a finančního práva, a Igor Augustinič, lokální partner v Bratislavě, ve spolupráci s advokáty Monikou Kardošovou, Zuzanou Štěpánkovou a advokátní koncipientkou Danielou Benčovou.

O společnosti:

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku. Současně je zakládajícím členem aliance bpv LEGAL, úzkého sdružení advokátních kanceláří, které již po mnoho let spolupracuje v oblasti střední a východní Evropy. Její tým tvoří 35 právníků, kteří nabízejí klientům z řad nejvýznamnějších českých, slovenských i mezinárodních korporací rozsáhlé služby v mnoha právních odvětvích. Mezi hlavní činnost advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS patří M&A, právo obchodních společností, právo nemovitostí a daňové poradenství. Její specialisté poskytují rovněž služby v oblasti práva duševního vlastnictví, IT, soutěžního či pracovního práva a zastupují své klienty před českými, slovenskými soudy a rozhodčími soudy. Další informace naleznete na stránkách www.bpv-bp.com.

Kontakt:
bpv BRAUN PARTNERS
Iva Vosolová, Marketing Manager iva.vosolova@bpv-bp.com
Tel: 224 490 000

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
21. 3. 2019

bpv BRAUN PARTNERS asistovala společnosti REDSIDE při prodeji budovy Avenir E

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
13. 1. 2019

bpv BRAUN PARTNERS asistovala společnosti Pojišťovna Patricie a.s. (dříve Generali Pojišťovna a.s.) při prodeji projektových nemovitostí

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
10. 6. 2019

bpv BRAUN PARTNERS asistovala společnosti MVGM při převzetí aktivit společnosti JLL (Jones Lang LaSalle) v oblasti správy nemovitostí v kontinentální Evropě