Legal500_2024_web

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS opět prokázala své kvality v žebříčku Legal 500

5. 4. 2024

Tiskové zprávy

Kancelář je oceňována za své odborné znalosti především v oblasti korporátního práva a akvizicí a fúzí, práva nemovitostí, bankovního a finančního práva, v kategorii projektů a energetiky, TMT a řešení sporů. V kategorii akvizicí a fúzí byla bpv BRAUN PARTNERS oceněna jako „zkušený tým pro akvizice a fúze s hlubokými znalostmi v oboru, zejména v automobilovém průmyslu“, zatímco v oblasti projektů a energetiky byla vyzdvižena za nabídku společnosti, která je „rozsáhlá a zahrnuje smluvní, regulační a transakční práci.“ Pracovněprávní tým firmy byl popsán jako „tým, který se zabývá širokou škálou otázek, včetně otázek restrukturalizace po integraci a poradenstvím v oblasti systému odměňování a regulace mzdové politiky a agenturního zaměstnávání.“

Adresář rovněž vyzdvihl partnery kanceláře, Arthura Brauna, Jiřího Bártu a Lucii Kalašovou. Arthur Braun byl oceněn za své odborné znalosti v oblasti korporátního práva a fúzí a akvizic, přičemž jeden z klientů o něm prohlásil: „Arthur Braun a členové jeho týmu kromě standardního poradenství poskytují netradiční myšlení pro složité přeshraniční transakce.“ Jiří Bárta byl oceněn pro svoji schopnost porozumět složitým obchodům a okamžitě odhalit rizika: „S Jiřím Bártou jsme spolupracovali na řadě transakcí, spolupráce s ním je vždy příjemná, je jedním z nejpracovitějších a nejzkušenějších praktiků na trhu.“ Lucie Kalašová byla zařazena mezi významné odborníky v kategorii pracovního práva za silnou praxi v oblasti pracovního práva, její klienti o ní říkají: „Lucie je spolehlivá, profesionální a působivá odbornice, je vždy radost požádat ji o právní radu.“

Umístění v žebříčku Legal 500 svědčí o tom, že bpv BRAUN PARTNERS se snaží poskytovat svým klientům vysoce kvalitní právní služby. Kancelář se zaměřuje na budování dlouhodobých vztahů s klienty a drží krok s nejnovějším právním vývojem a trendy.

Jsme nesmírně potěšeni, že nás Legal 500 opětovně zařadil mezi prestižní právní firmy v CZ a SK. Považujeme to za důkaz naší vytrvalé práce a neustálého úsilí, které věnujeme poskytování excelentních právních služeb našim klientům. Toto umístění je pro nás velkou poctou a zároveň nám dodává motivaci. Určitě budeme pokračovat v rozšiřování našich úspěchů i v následujících letech,“ komentoval letošní úspěšné umístění Arthur Braun, managing partner kanceláře.

Podobné novinky

Publikované články
Clanky-min
16. 2. 2021 | Mgr. Nikola Ourodová

 Stavba na cizím pozemku

LEGISLATIVA Poradna: Stavba na cizím pozemku 16. 2. 2021 Dotaz čtenáře: Dobrý den, zdědil jsem před nedávnem po prarodičích pozemek, na kterém bych si nyní chtěl postavit rodinný domek. Bohužel jsem při jeho prohlídce zjistil, že si na něm soused postavil garáž. Prý když ji před třemi léty stavěl, netušil, že ji staví na cizím pozemku. Já jsem však přesvědčen, že to vědět musel, protože mezi našimi pozemky se táhne mez. Rád bych teď garáž zboural, což však soused zakázal, a navíc požaduje, abych si od něj buď garáž odkoupil, nebo abych mu uhradil náklady, které na výstavbu garáže vynaložil. Mohu nechat garáž strhnout i bez svolení souseda? A musím sousedovi za garáž něco zaplatit?

Publikované články
Clanky-min
4. 12. 2020 | Arthur Braun, M.A.

I byznys musí dbát na lidská práva

Od Nového roku vstoupí v účinnost nařízení, které stanovuje povinnost náležité péče v dodavatelském řetězci pro některé dovozce cínu, tantalu, wolframu, jejich rud a zlata.

Publikované články
Clanky-min
10. 7. 2020 |

Marc Müller: Češi jsou flexibilnější a otevřenější

Před setkáním s německým právníkem očekáváte strohého, disciplinovaného úředníka a nezáživné, suché povídání. Marc Müller z advokátní kanceláře BRAUN PARTNERS vám ale tuhle představu během chvilky rozmetá na kousky. Perfektní znalost své práce, ale zároveň živý a vtipný vypravěč.