Miroslav Dudek rozšířil řady partnerů advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS

10. 1. 2019

Tiskové zprávy

Miroslav Dudek rozšířil řady partnerů advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS

JUDr. Miroslav Dudek se s účinností od 1. ledna 2019 stal novým partnerem advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS. Miroslav Dudek působí v advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS od konce roku 2017 a jeho posun do vyšší pozice je výrazem odborného i lidského přínosu, který pro bpv BRAUN PARTNERS představuje.

Miroslav Dudek působí v advokacii již od roku 2009 a specializuje se zejména na právo nemovitostí, stavební právo, fúze a akvizice a korporátní právo. Během svého ročního působení v bpv BRAUN PARTNERS radil např. německému nemovitostnímu fondu PATRIZIA (dříve TRIUVA) při akvizici kancelářské budovy Five nebo rakouské IMMOFINANZ při prodeji komplexu kancelářských budov Brno Business Park. V rámci prestižního žebříčku advokátních kanceláří mezinárodní ratingové společnosti Chambers & Partners – Chambers Europe je Miroslav doporučován jako odborník pro oblast nemovitostního práva. Hovoří česky, anglicky a německy a je členem České advokátní komory.

„Miroslav Dudek je zkušený advokát a odborník se skvělým potenciálem, a to nejen pro své obrovské pracovní nasazení, ale i pro jeho proaktivní přístup nejen v rámci nemovitostních transakcí. V jeho nové roli bych mu tak rád popřál hodně štěstí a dalších úspěchů,“ komentoval povýšení Arthur Braun, managing partner bpv BRAUN PARTNERS.

Mgr. Gabriela Porupková, partnerka advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS a zkušená advokátka s více než 14letou praxí, s účinností od 1. ledna 2019 odešla na mateřskou dovolenou. I nadále však zůstává součástí týmu bpv BRAUN PARTNERS, a to na pozici Of Counsel.

Gabriela Porupková se zaměřuje na právo nemovitostí, korporátní právo a fúze a akvizice. Pro oblast nemovitostí je Gabriela pravidelně doporučována mezinárodními ratingovými společnostmi jako např. Chambers & Partners či The Legal 500. Hovoří česky, anglicky a německy a je členkou České advokátní komory.

„Gabriela i Miroslav jsou nejen zkušení a nadaní advokáti, ale i vynikající kolegové, kterých si velmi vážíme. Jsme rádi, že se před rokem stali součástí našeho týmu a že i nadále budou přispívat k šíření dobrého jména naší kanceláře na lokálním i zahraničním právním trhu,“ dodává Mgr. Pavel Vincík, partner bpv BRAUN PARTNERS.

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
3. 1. 2022 | bpv BRAUN PARTNERS

bpv BRAUN PARTNERS poskytovala poradenství společnosti IMMOFINANZ při prodeji Airport Business Centre v Praze investičnímu fondu JET

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
18. 1. 2021

bpv BRAUN PARTNERS asistovala skupině Kappenberger + Braun při prodeji společnosti K + B Expert, s.r.o. slovenské skupině NAY

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
3. 5. 2017

LEGAL 500 doporučuje advokáty z bpv BRAUN PARTNERS