bpv BRAUN PARTNERS radila společnosti IMMOFINANZ při akvizici dvou retail parků od společnosti Mitiska REIM

18. 12. 2020

Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Datum: 18.12. 2020

bpv BRAUN PARTNERS radila společnosti IMMOFINANZ při akvizici dvou retail parků od společnosti Mitiska REIM

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS poskytovala komplexní právní poradenství svému klientovi IMMOFINANZ při akvizici dvou retail parků v Litvínově a Praze – Horních Měcholupech od společnosti Mitiska REIM. Poradenství zahrnovalo komplexní právní prověrku, přípravu veškeré transakční dokumentace a vypořádání transakce. Tým vedený partnerem Miroslavem Dudkem dále sestával z partnerky Gabriely Špak Porupkové, advokáta Davida Plevky a dalších právníků bpv BRAUN PARTNERS.

Transakce byla uzavřena v prosinci 2020. Strany se rozhodly nezveřejňovat celkovou cenu.

Kromě bpv BRAUN PARTNERS radili kupujícímu TPA (finanční a daňoví poradci) a Oterea (techničtí poradci). Straně prodávající pak poskytovali poradenství Kinstellar (právní poradci).

O společnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je komerční realitní skupina, jejíž aktivity jsou zaměřeny na maloobchodní a kancelářské segmenty sedmi hlavních trhů v Evropě: Rakouska, Německa, Polska, České republiky, Slovenska, Maďarska a Rumunska. Hlavním předmětem podnikání je management a rozvoj nemovitostí, kdy značky jako STOP SHOP (maloobchod), VIVO! (retail) a myhive (office) představují silné brandy, která jsou synonymem kvality a služeb. Celkové portfolio má hodnotu cca. 4,9 miliardy EUR a pokrývá zhruba 210 nemovitostí. Společnost IMMOFINANZ je kótována na burzách ve Vídni (vedoucí index ATX) a ve Varšavě. Další informace naleznete na adrese /www.immofinanz.com.

O společnosti bpv BRAUN PARTNERS

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku. Současně je zakládajícím členem aliance bpv LEGAL, úzkého sdružení advokátních kanceláří, které již po mnoho let spolupracuje v oblasti střední a východní Evropy. Její tým tvoří 38 právníků, kteří nabízejí klientům z řad nejvýznamnějších českých, slovenských i mezinárodních korporací rozsáhlé služby v mnoha právních odvětvích. Mezi hlavní činnost advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS patří M&A, právo obchodních společností, právo nemovitostí a daňové poradenství. Její specialisté poskytují rovněž služby v oblasti práva duševního vlastnictví, IT, soutěžního či pracovního práva a zastupují své klienty před českými, slovenskými, německými soudy a rozhodčími soudy. Další informace naleznete na našich stránkách www.bpv-bp.com.

Kontakt:
bpv BRAUN PARTNERS s.r.o.
Mgr. Sandra Kvasnicová, Head of Marketing sandra.kvasnicova@bpv-bp.com
tel: +420 224 490 000

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Chambers 2022 firm logo
Tiskové zprávy
Tiskovky-min
18. 1. 2021

bpv BRAUN PARTNERS asistovala skupině Kappenberger + Braun při prodeji společnosti K + B Expert, s.r.o. slovenské skupině NAY

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
30. 5. 2017

bpv BRAUN PARTNERS nabízí svým klientům služby externího pověřence pro ochranu osobních údajů