pux1

bpv BRAUN PARTNERS asistovala Plzeňskému Prazdroji s unikátním joint venture Pilsner Urquell Experience za půl miliardy korun

24. 4. 2023

Tiskové zprávy

bpv BRAUN PARTNERS, Mgr. David Vosol, MBA

Originál tiskové zprávy
Stáhnout pdf

bpv BRAUN PARTNERS poskytovala právní poradenství a asistenci společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. při jednání se společností QLS Assets a.s. o „joint venture“ v celkové hodnotě ca. půl miliardy Kč ohledně vytvoření a provozu „Pilsner Urquell Experience“ – pražského interaktivního návštěvnického centra o historii pivovarnictví v Čechách a unikátním příběhu „Pilsner Urquell“.

QLS Assets vytvořila tento projekt na prestižní adrese 28. října 13, Praha 1 ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem po vzoru obdobných center (např. Guinness v Dublinu nebo Heineken v Amsterdamu), přičemž 22.4.2023 proběhl velmi úspěšný opening tohoto interaktivního příběhu o „zlatém prazdroji“ vyprávěného nejen pomocí nejmodernější audio-visuální techniky.

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS pomohla Plzeňskému Prazdroji nejen vyjednat parametry spolupráce, ale vytvořila i komplexní transakční a licenční dokumentaci, umožňující hladkou realizaci projektu.

Právní poradenství poskytoval tým ve složení partnera Davida Vosola a advokáta Filipa Balouška.

Podobné novinky

Publikované články
Clanky-min
13. 9. 2019 | bpv BRAUN PARTNERS

Volný pohyb a reexport léků

Publikované články
Clanky-min
13. 11. 2018 | Mgr. Bc. Pavel Vincík

Rozhovor: Pavel Vincík – Jak hledat právníky v 21. století

Mgr. Bc. Pavel Vincík, partner advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS, je přesvědčen, že budoucnost právního businessu je ve vysoké specializaci právníků. V rozhovoru přibližuje, jak v advokátní kanceláři získávají nové kolegy a co si myslí o hledání právníků v jednadvacátém století.

Publikované články
Clanky-min

VZP: Jedná se o porušení hospodářské soutěže?