ANTARIS SOLAR GROUP prodávala fotovoltaiku a bpv BRAUN PARTNERS byli u toho!

24. 7. 2019

Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Datum: 24.7. 2019

ANTARIS SOLAR GROUP prodávala fotovoltaiku a bpv BRAUN PARTNERS byli u toho!

Energy tým bpv BRAUN PARTNERS si může od tohoto týdne zaškrtnout další úspěšnou transakci na svém kontě, když poskytovala právní poradenství německé skupinu Antaris při prodeji dvou fotovoltaických elektráren s celkovým instalovaným výkonem 4,2 MW německé investiční skupině. Jednalo se o transakci, která byla zahájena ještě v půlce roku 2018, s ohledem na podrobné DD kupujícího a následné jednání o podmínkách převodu došlo k uzavření transakce až v tomto týdnu. Na celé transakci, která zahrnovala jak poradenství v oblasti energetiky, nemovitostí a M&A, se právním poradenstvím podílel nejen partner kanceláře a vedoucí energetické sekce Marc Müller, ale také advokát Michal Fógel.

Cenu transakce strany neuvádějí.

O společnosti Antaris a TEC Ventures

Skupina ANTARIS je nejenom jedním z předních poskytovatelů špičkových technologií pro fotovoltaiku v Německu a Evropě, ale také velkoobchodníkem a provozovatelem vlastních solárních systémů v rámci Evropy. TEC Ventures je společnost zaměřující se na M&A a rizikový kapitál, která se zabývá managementem transakcí na straně prodávajících. Je součástí skupiny Göde a podílí se i na dalších aktivitách, jako je podpora a investice do progresivních technologií a podpora startupů.

O společnosti bpv BRAUN PARTNERS

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku. Současně je zakládajícím členem aliance bpv LEGAL, úzkého sdružení advokátních kanceláří, které již po mnoho let spolupracuje v oblasti střední a východní Evropy. Její tým tvoří 36 právníků, kteří nabízejí klientům z řad nejvýznamnějších českých, slovenských i mezinárodních korporací rozsáhlé služby v mnoha právních odvětvích. Mezi hlavní činnost advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS patří M&A, právo obchodních společností, právo nemovitostí a daňové poradenství. Její specialisté poskytují rovněž služby v oblasti práva duševního vlastnictví, IT, soutěžního či pracovního práva a zastupují své klienty před českými, slovenskými, německými soudy a rozhodčími soudy. Další informace naleznete na našich stránkách www.bpv-bp.com.

Kontakt:
bpv BRAUN PARTNERS s.r.o.
Mgr. Sandra Kvasnicová, Head of Marketing sandra.kvasnicova@bpv-bp.com
tel: +420 224 490 000

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
22. 2. 2016

bpv BRAUN PARTNERS představili aktuální trendy v energetice

Tiskové zprávy
iflr1000-2
1. 7. 2020 | Arthur Braun, M.A.

Hodnocení IFLR 1000 2020

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
21. 1. 2020

Nikola Neumanová a David Plevka novými advokáty bpv BRAUN PARTNERS