Igor Augustinič ořez-min

IGOR AUGUSTINIČ SE STAL PARTNEREM MEZINÁRODNÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE bpv BRAUN PARTNERS

8. 4. 2014

Tiskové zprávy

bpv BRAUN PARTNERS

Mezinárodní advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS, působící v České republice a na Slovensku, jmenovala JUDr. Igora Augustiniče Ph.D. svým partnerem. Igor Augustinič se ve své advokátní praxi zaměřuje především na bankovní a finanční právo, právo nemovitostí a soutěžní právo. Věnuje se ale i fúzím a akvizicím a právu obchodních společností. V nové roli partnera se bude také podílet na vedení slovenské pobočky v Bratislavě, kde působil od června roku 2012 jako vedoucí advokát.

“Jmenování lokálního partnera v bratislavské pobočce je dalším logickým krokem, který nám umožní posílit naši úspěšnou přítomnost na slovenském trhu”, říká Arthur Braun, Managing Partner bpv BRAUN PARTNERS. “Ve střednědobém horizontu plánujeme přijímat nové členy do našeho týmu a jsme nakloněni i příchodu zkušených profesionálů, kteří rozšíří řady našich partnerů v Praze i v Bratislavě”, dodává.

Mezinárodní advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS úspěšně působí od svého vzniku v roce 2006 nejen v České republice, ale i na Slovenku, kde svým klientům poskytuje poradenství v českém resp. slovenském, anglickém a německém jazyce. V roce 2010 se kancelář rozhodla podpořit své aktivity na Slovensku a otevřít v Bratislavě vlastní pobočku. Tato pobočka se ve své činnosti zaměřuje nejen na mezinárodní, především německy hovořící klientelu, která je kanceláři tradičně blízká, ale i na přímé akvizice slovenských mandátů. Jmenování partnera upevní i postavení bratislavské kanceláře jako samostatné a plně funkční součásti mezinárodní aliance nezávislých kanceláří bpv LEGAL, jíž je bpv BRAUN PARTNERS zakládajícím členem.

Igor Augustinič přišel do bpv BRAUN PARTNER po předchozím působení v prestižních mezinárodních kancelářích Gleiss Lutz a CHSH v Praze a Bratislavě. Během své bohaté praxe se podílel na řadě významných transakcí pro domácí i mezinárodní společnosti, a to především v oblasti bankovnictví, realit, energetiky, fúzí a akvizic a soutěžního práva. V řízení kanceláře na Slovensku podpoří Fritjofa Winkelmanna, který bratislavskou pobočku dosud vedl.

O společnosti:

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS se řadí mezi přední mezinárodní advokátní kanceláře v České republice i na Slovensku. Zároveň je také zakládajícím členem bpv LEGAL, mezinárodní aliance advokátních kanceláří, působící ve střední a východní Evropě. Její tým tvoří více než 35 právníků a nabízí svým klientům, mezi něž patří nejvýznamnější české, slovenské i mezinárodní společnosti, komplexní služby v mnoha oblastech práva. Mezi hlavní oblasti zaměření advokátní kanceláře bpv Braun Partners patří fúze a akvizice, právo obchodních společností, právo nemovitostí, a rovněž i daňové poradenství. Její specialisté se zabývají také právem duševního vlastnictví a IT, soutěžním právem, energetickým a pracovním právem a zastupuji své klienty před českými, slovenskými a mezinárodními soudy a v rozhodčích řízeních. Více info na www.bpv-bp.com.

Kontakt:

bpv BRAUN PARTNERS s.r.o.
Eva Deverová, Marketing Specialist eva.deverova@bpv-bp.com
tel: 224 490 000

Podobné novinky

Publikované články
Clanky-min
4. 8. 2021 | bpv BRAUN PARTNERS

Exmanželka nechce syna pustit se mnou k moři kvůli covidu. Jak to řešit?

Letní prázdniny jsou v plném proudu a s tím i dovolené, ať už v zahraničí či v tuzemsku. Stále trvající pandemie koronaviru však může vyvolat neshody mezi rozvedenými rodiči ohledně destinace, do které se jeden z rodičů s dítětem hodlá vydat. Jak postupovat, když se rodiče neshodnou, radí advokátka Gabriela Jiráková.

Publikované články
Clanky-min
19. 3. 2021 | Arthur Braun, M.A.

Evropský soud zpřísnil ochranu autorských práv na internetu. Týká se to článků i fotek.

Články, videa i fotky budou pod větší kontrolou. Evropský soud zpřísnil ochranu autorských práv na internetu

Publikované články
Clanky-min
4. 1. 2021 | Arthur Braun, M.A.

Vážený pane, vážená paní, vážené různé!

Osoby, které se necítí být ani mužem, ani ženou, mají právo na neutrální oslovení, rozhodl německý soud.