V rámci aliance bpv LEGAL jsme poskytovali právní poradenství První novinové společnosti a.s.

5. 3. 2020

Tiskové zprávy

bpv BRAUN PARTNERS

Tisková zpráva
Stáhnout pdf

Naši advokáti z poboček bpv LEGAL v Praze, Vídni a Bruselu zastupovali První novinovou společnost a.s., nejvýznamnějšího alternativního poštovního operátora na tradičním poštovním trhu, v řízení proti Evropské komisi před Tribunálem Evropského soudního dvora.

Podobné novinky

Newsletter
newsletter-min
21. 7. 2021 | bpv BRAUN PARTNERS

Novinky v dopravě

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, v tomto newsletteru, který pro Vás připravil expert na dopravní právo JUDr. Jiří Lojda, LL.M. EUR., Ph.D., Vám přinášíme stručné informace o některých zajímavých událostech, ke kterým došlo v právní úpravě dopravy, a to především té nákladní.

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
6. 4. 2021 | bpv BRAUN PARTNERS

Martin Provazník rozšířil řady partnerů bpv BRAUN PARTNERS v Bratislavě

Novým partnerem advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS se k 1. dubnu 2021 stal JUDr. Martin Provazník. Počet partnerů bpv v Praze a Bratislavě se tak zkraje jara zvýšil na devět.

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
28. 5. 2020 | bpv BRAUN PARTNERS

bpv BRAUN PARTNERS úspěšně obhájila českého výrobce vrat v patentovém sporu

Tým bpv BRAUN PARTNERS ve složení Marc Müller a Kateřina Trzaska zaznamenal úspěch ve věci patentového sporu před Zemským soudem v Düsseldorfu, před kterým zastupoval českou společnost proti žalobci – německému výrobci Hörmann. Ten namítal, že klient porušuje jeden z patentů společnosti, týkající se mimo jiné potisku a skládání jednotlivých garážových panelů.