Pavel Vinbtr ořez-min

Pavel Vintr novým partnerem bpv BRAUN PARTNERS

27. 6. 2022

Tiskové zprávy

bpv BRAUN PARTNERS, Mgr. Pavel Vintr

Novým partnerem bpv BRAUN PARTNERS se stal dosavadní vedoucí advokát Pavel Vintr.

Pavel spolupracuje s bpv od 2010, předtím působil několik let ve velké anglické advokátní kanceláři. Ve své praxi se zaměřuje především na fúze a akvizice, energetické právo, bankovnictví a financování, rodinné právo a právo veřejné podpory.

„Pavel Vintr kombinací svých excelentních znalostí, neformálního, ale stále absolutně profesionálního přístupu a dlouholeté úspěšné kariéře v bpv BRAUN PARTNERS, významně přispěl k budování dobré pověsti naší kanceláře a je jednoznačně mužem na svém místě – má skvělé předpoklady být partnerem a já jsem rád, že ho mezi námi můžeme uvítat. Všichni se na další spolupráci těšíme a přeji si, aby se stále vyvíjela ve stejném duchu,“ uvedl Arthur Braun, managing partner bpv BRAUN PARTNERS.

Podobné novinky

Publikované články
Clanky-min

Rozhovor: Klimatická katastrofa se blíží, následky lze pozorovat již nyní.

Klimatické zmeny majú nepopierateľný dopad na život po celom svete. Otepľovanie oceánov, stále častejšie a extrémnejšie výkyvy počasia, ku ktorým intenzívne dochádza aj na Slovensku, sú len niekoľkými z dôkazov zhoršujúcej sa situácie na našej planéte.

Publikované články
Clanky-min
13. 4. 2021 | Mgr. Nikola Ourodová

Citlivé údaje zaměstnanců nejen v době covidové!

Měření teploty na pracovišti a výsledky antigenních testů zaměstnanců. Jak v současné době naložit s citlivými údaji zaměstnanců?

Publikované články
Clanky-min
7. 1. 2021 | bpv BRAUN PARTNERS

Krátký výdech pro německé dlužníky

Úlevy pro podniky zasažené krizí připravilo i Německo. Podnikatele v platební neschopnosti dočasně zbavilo povinnosti podat na sebe insolvenční návrh.