legal500

bpv BRAUN PARTNERS, přední advokátní kancelář v regionu střední a východní Evropy, byla v nově vydaném žebříčku Legal500 2023 opět oceněna jako top-tier kancelář. Toto prestižní hodnocení je důkazem úspěchu firmy v oblasti transkací a každodenního poradenství.

Podle žebříčku Legal500 2023 byla kancelář bpv BRAUN PARTNERS oceněna v následujících oblastech praxe:

  • Pracovní právo (česká i slovenská kancelář)
  • Projekty a energetika
  • Nemovitosti a stavebnictví (česká i slovenská kancelář)
  • Obchodní právo, korporátní právo a fúze a akvizice
  • TMT
  • Bankovnictví, finance a kapitálové trhy (česká i slovenská kancelář)
  • Řešení sporů

Obzvláště nás těší, že se bpv BRAUN PARTNERS posunula v žebříčku v oblastech obchodního a korporátního právo a fúzí a akvizic, řešení sporů a projektů a energetice.

Kromě skvělých výsledků společnosti nemůžeme zapomenout ani na lidi, kteří za nimi stojí. Lucie Kalašová je nově oceněna jako vycházející hvězda v oblasti pracovního práva, nicméně i spousta dalších kolegů je zmiňováno jako klíčoví právníci ve svých oblastech praxe: Arthur Braun, David Vosol, Pavel Vincík, Jiří Bárta, Igor Augustinič, Marc Müller, Martin Provazník, Martin Cír, Jindra Pozniaková, David Plevka, Monika Kardošová, Michal Fógel, Zuzana Dzilská a Juraj Gazda.

„Jsme potěšeni, že jsme dosáhli dalšího zlepšení v našem žebříčku Legal500,“ uvedl Arthur Braun, vedoucí partner. „Náš tým právníků poskytuje klientům poradenství na nejvyšší úrovni a toto uznání odráží jejich vynikající profesionální služby.“

Podobné novinky

Publikované články
sandro-schuh-HgwY_YQ1m0w-unsplash
18. 12. 2021 | Arthur Braun, M.A.

Mají kluby odpovědnost za své fanoušky?

Pokuty pro kluby, jejichž fanoušci se chovají nepatřičně, představují stálou praxi národních fotbalových asociací v celé Evropě.

Publikované články
Clanky-min
29. 7. 2021 | JUDr. Robert Matas

Energošmejdy přibrzdí registrace, ale až za dva roky!

Novela energetického zákona umožní snadněji vypovídat nevýhodné zprostředkovatelské smlouvy na dobu určitou o dodávkách elektřiny a plynu.

Publikované články
Clanky-min

Povinné testování zaměstnanců zatíží firmy i kvůli GDPR

S tím, jak se vyvíjí pandemická situace v ČR, vyvíjí se i názory na možnosti testování zaměstnanců na pracovišti. Přesně před rokem jsem byla poprvé konfrontována s prvními dotazy svých klientů zaměstnavatelů, zda mohou podrobovat své zaměstnance testům.