bpv BRAUN PARTNERS představuje nového partnera

1. 3. 2016

Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Praha, 1. března 2016
Marc Müller – nový partner v bpv BRAUN PARTNERS bpv BRAUN PARTNERS představuje nového partnera

bpv BRAUN PARTNERS, mezinárodní advokátní kancelář patřící k alianci bpv LEGAL, zastoupená ve střední Evropě a Bruselu, získala k 1. březnu 2016 nového partnera. Pan Marc Müller, M.B.A. posílí tým pražské kanceláře především v oblasti energetického, německého práva a compliance.

Po absolvování školy v Německu, USA a Itálii vystudoval pan Müller práva ve Freiburku a získal titul MBA na University of Wales. Po několika letech působení jako advokát v Německu, pracoval pro skupinu E. ON v České Republice, kde vedl celé právní oddělení a zastával v rámci celé skupiny vysoké manažerské pozice v řadě společností skupiny.

V bpv BRAUN PARTNERS pan Müller využije především své zkušenosti v oblasti energetického práva. Mimo jiné bude rovněž řešit otázky týkající se compliance a corporate governance pro korporátní klienty a bude podporovat české firmy při jejich podnikatelských aktivitách v Německu. Pan Müller hovoří plynně česky, německy, anglicky a italsky. Je nadšeným golfistou a aktivně hraje basketbal.

„Jsme přesvědčeni o tom, že Marc bude pro náš trojjazyčný tým velkým přínosem nejen z hlediska svých odborných znalostí, ale rovněž i po lidské stránce. Styl jeho ekonomického smýšlení a manažerské zkušenosti dokonale rezonují s mezinárodním prostředím naší společnosti. Vzhledem k tomu, že se naše profesní dráhy setkaly již před 13 lety v rámci mezinárodní kanceláře Haarmann Hemmelrath, můžeme i s potěšením dodat: Vítej zpátky!“

Arthur Braun, M.A., managing partner bpv BRAUN PARTNERS

O společnosti:

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS disponuje v současné době 35 právníky včetně daňových poradců z České republiky, Slovenska, Německa a Anglie a poskytuje právní poradenství ve všech důležitých hospodářských oblastech. Zaměřuje se zejména na energetiku, výrobní a strojírenská odvětví, finanční trhy, high-tech a nemovitosti. Více informací na www.bpv-bp.com.

Kontakt:

bpv BRAUN PARTNERS s.r.o.

iva.vosolova@bpv-bp.com

tel: 224 490 000

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
23. 3. 2021

bpv BRAUN PARTNERS: těší nás opakované uznání od Chambers and Partners

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
1. 5. 2021

LMG Life Sciences Awards 2021 Europe

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
14. 10. 2020

bpv BRAUN PARTNERS asistovala společnosti Echilon Capital s.r.o. při prodeji akcií