cups-4278774_1920

bpv BRAUN PARTNERS opět prokázal své kvality v žebříčku Chambers Europe 2024

19. 3. 2024

Tiskové zprávy

Kancelář je oceňována za své odborné znalosti především v oblasti korporátního práva, práva nemovitostí, v kategorii projektů a energetiky a v oblasti pracovního práva. V kategorii nemovitostí byla bpv BRAUN PARTNERS oceněna za „hloubku a rozsah právního know-how a schopnost poradit klientům při vypracování strategie pro řešení složitých záležitostí“, zatímco v oblasti projektů a energetiky byla vyzdvižena za „silné odborné znalosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie“. Pracovněprávní tým firmy byl popsán jako „silně pro klientsky orientovaný, zejména pokud jde o termíny“.

Adresář rovněž vyzdvihl partnery kanceláře, Arthura Brauna, Jiřího Bártu a Lucii Kalašovou. Arthur Braun, managing partner kanceláře, byl oceněn za své odborné znalosti v oblasti korporátního práva a fúzí a akvizic, přičemž jeden z klientů o něm prohlásil: „Skvěle se s ním spolupracuje, je vždy věcný a velmi dobře obchodně orientovaný.“ Jiří Bárta byl oceněn za svůj obchodní důvtip a právní erudici, jeho klienti o něm říkají: „Při jednání je mimořádně chytrý, odvážný a profesionální.“ Lucie Kalašová byla zařazena mezi významné odborníky v kategorii pracovního práva za silnou praxi v oblasti pracovního práva, zejména zkušenosti s přípravou interních směrnic, revizí dokumentů a transakčních mandátů.

Umístění v žebříčku Chambers 2024 svědčí o tom, že bpv BRAUN PARTNERS se snaží poskytovat svým klientům vysoce kvalitní právní služby. Zaměření kanceláře na budování dlouhodobých vztahů s klienty, stejně jako její odhodlání držet krok s nejnovějším právním vývojem a trendy, jí umožnilo stát se důvěryhodným partnerem pro společnosti působící v regionu střední a východní Evropy.

Arthur Braun v reakci na tuto zprávu uvedl: „Jsme opravdu potěšeni, že nás Chambers Europe 2024 opět ocenil. Vidíme to jako potvrzení naší kvalitní práce a neúnavného úsilí, které věnujeme poskytování výjimečných právních služeb našim klientům. Toto umístění je pro nás velkým uznáním a motivací zároveň. Těšíme se na další příležitosti sloužit našim klientům ještě lépe a na to, že budeme  naše úspěchy budovat i v následujících letech.“

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
24. 7. 2019

ANTARIS SOLAR GROUP prodávala fotovoltaiku a bpv BRAUN PARTNERS byli u toho!

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
8. 11. 2019

bpv BRAUN PARTNERS asistovala kupujícímu společnosti EUROPIN, předního life science výrobce na západním Slovensku

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
16. 7. 2021

bpv BRAUN PARTNERS asistovala rezidenčnímu fondu MINT při akvizici části projektu Vysočanský mlýn