bpv BRAUN PARTNERS asistovala fondu Generali při akvizici rezidenční budovy v Praze

30. 3. 2020

Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Datum: 30.3. 2020

bpv BRAUN PARTNERS asistovala fondu Generali při akvizici rezidenční budovy v Praze

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS poskytovala komplexní právní poradenství svému klientovi Generali Investments CEE, investiční společnost, jednajícímu na účet fondu Fond realit, otevřený podílový fond Generali Investments CEE, investiční společnost, a.s., při akvizici historické budovy s luxusními byty a kancelářemi situované v širším centru Prahy od soukromého investora. Právní poradenství zahrnovalo komplexní právní prověrku, přípravu veškeré transakční dokumentace a vypořádání transakce.

Cenu transakce se obě strany rozhodly nezveřejňovat.

O právní poradenství se na straně naší kanceláře postaral nemovitostní tým ve složení partnerů Gabriely Špak Porupkové a Miroslava Dudka, za podpory advokátky Pavlíny Tejralové a dalších právníků kanceláře.

Kromě bpv BRAUN PARTNERS radili kupujícímu TPA Česká republika (finanční a daňoví poradci) a Arcadis Czech Republic (techničtí poradci).

O společnosti:

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku. Současně je zakládajícím členem aliance bpv LEGAL, úzkého sdružení advokátních kanceláří, které již po mnoho let spolupracuje v oblasti střední a východní Evropy. Její tým tvoří 38 právníků, kteří nabízejí klientům z řad nejvýznamnějších českých, slovenských i mezinárodních korporací rozsáhlé služby v mnoha právních odvětvích. Mezi hlavní činnost advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS patří M&A, právo obchodních společností, právo nemovitostí a daňové poradenství. Její specialisté poskytují rovněž služby v oblasti práva duševního vlastnictví, IT, soutěžního či pracovního práva a zastupují své klienty před českými, slovenskými, německými soudy a rozhodčími soudy. Další informace naleznete na našich stránkách www.bpv-bp.com.

Kontakt:
bpv BRAUN PARTNERS s.r.o.
Mgr. Sandra Kvasnicová, Head of Marketing sandra.kvasnicova@bpv-bp.com
tel: +420 224 490 000

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
24. 7. 2019

ANTARIS SOLAR GROUP prodávala fotovoltaiku a bpv BRAUN PARTNERS byli u toho!

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
8. 11. 2019

bpv BRAUN PARTNERS asistovala kupujícímu společnosti EUROPIN, předního life science výrobce na západním Slovensku

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
16. 7. 2021

bpv BRAUN PARTNERS asistovala rezidenčnímu fondu MINT při akvizici části projektu Vysočanský mlýn