Arthur Braun byl na další tři roky potvrzen jako managing partner společnosti bpv BRAUN PARTNERS

26. 8. 2016

Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Datum: 26. srpna 2016

Arthur Braun byl na další tři roky potvrzen jako managing partner společnosti bpv BRAUN PARTNERS

Schůze partnerů společnosti potvrdila dne 15.8. Arthura Brauna na další tři roky ve funkci managing partnera advokátní kanceláře. Od roku 2006 byl zakládajícím partnerem bpv Braun Partners a počínaje rokem 1994 působil v ekonomicky zaměřených kancelářích v Praze. Současně je také v čele mezinárodní aliance bpv LEGAL.

Své cíle do příštích tří let popsal takto: „I po dvou rekordních letech z hlediska ekonomických ukazatelů stojí před naší kanceláří více než dostatek jiných výzev. Potřeby trhu s advokátními službami a rovněž požadavky našich klientů se stále rychleji mění. Musíme být na ně připraveni, a to bez ohledu na to, jedná-li se o vybavení IT techniky, stálého školení našich zaměstnanců či o rychlou akceschopnost. Jedno se však nikdy nezmění: naše pojetí kvality, čestnosti a naprosté orientace směrem k poskytování služeb našim klientům“.

„V příštích třech letech se připravíme na přijetí dalších partnerů do našeho středu a kupříkladu v Bratislavě využijeme dalšího potenciálu k růstu při poskytování poradenství v oblasti energetického práva, vedení sporů či německého práva“ dodal Arthur Braun.

O společnosti:

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních advokátních kanceláří v České republice a na Slovensku. Současně je zakládajícím členem aliance bpv LEGAL, úzkého sdružení advokátních kanceláří, které již po mnoho let spolupracují v oblasti střední a východní Evropy. Její tým tvoří 35 právníků, kteří nabízejí klientům z řad nejvýznamnějších českých, slovenských i mezinárodních korporací rozsáhlé služby v mnoha právních odvětvích. Mezi hlavní činnost advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS patří M&A, právo obchodních společností, právo nemovitostí a daňové poradenství. Její specialisté poskytují rovněž služby v oblasti práva duševního vlastnictví, IT, soutěžního či pracovního práva a zastupují své klienty před českými, slovenskými soudy a rozhodčími soudy. Další informace naleznete na stránkách www.bpv-bp.com.

Kontakt:

bpv BRAUN PARTNERS s.r.o.
Ing. Iva Vosolová, Marketing Manager iva.vosolova@bpv-bp.com
tel: 224 490 000

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
13. 3. 2019

Prestižní britská rankingová společnost Chambers opět doporučuje bpv BRAUN PARTNERS

Tiskové zprávy
legal500

bpv BRAUN PARTNERS si letos v žebříčku Legal 500 2023 polepšila v oblasti korporátního práva, sporů a energetiky

Obzvláště nás těší, že se bpv BRAUN PARTNERS posunula v žebříčku v oblastech obchodního a korporátního právo a fúzí a akvizic, řešení sporů a projektů a energetice.

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
2. 2. 2017

Poradenství bpv BRAUN PARTNERS při největší akvizici na českém a slovenském trhu v oblasti zdravotnictví