LKA_bpv_ctverec

Lucie Kalašová rozšířila řady partnerů bpv BRAUN PARTNERS

9. 1. 2024

Tiskové zprávy

JUDr. Lucie Kalašová, LL.M. se s účinností od 1. ledna 2024 stala novou partnerkou advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS. Lucie je dlouholetou spolupracovnicí naší advokátní kanceláře. Jsme hrdí, že vzájemná spolupráce začala již v roce 2007. Lucie se specializuje především na poradenství v oblasti pracovního práva, ochrany osobních údajů i whistleblowingu.

„Lucie je nejen fantastická advokátka s velice systematickým pracovním stylem, ale i odbornicí především ve světě pracovního práva. My a naši klienti oceňujeme nejen její obrovské pracovní nasazení, ale i proaktivní přístup v poradenství. Jsem přesvědčen, že ji v její nové roli čeká celá řada nových úspěchů a pomůže k dalšímu růstu kanceláře,“ komentoval jmenování Arthur Braun, managing partner bpv BRAUN PARTNERS.

Lucie vystudovala Právnickou fakultu v Plzni, kde následně získala i titul JUDr. Své znalosti si již v průběhu vysokoškolského studia rozšiřovala při svých studijních pobytech v Německu a to na Právnické fakultě Univerzity v Pasově a na Filozofické fakultě Technické univerzity v Chemnitzu. V Pasově získala i titul LL.M. Lucie hovoří česky, anglicky i německy. Ve své advokátní praxi se specializuje zejména na oblast pracovního práva a ochrany osobních údajů. Věnuje se také zastupování v pracovněprávních soudních sporech. Prestižní mezinárodní ratingové publikace Chambers Europe a European Legal 500 ji doporučují jako odbornici na pracovní právo a ochranu osobních údajů. Pravidelně je uváděna také v seznamu „TOP 100 žen českého právního byznysu“. Aktivně se věnuje i publikační a přednáškové činnosti. Je členkou poradních orgánů pro studijní a legislativní činnost u České advokátní komory a to Sekce pro IT a GDPR a Sekce pro pracovní právo.

Ve svém volném čase se věnuje především své rodině a dětem, kynologii a fotografování.

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
13. 3. 2019

Prestižní britská rankingová společnost Chambers opět doporučuje bpv BRAUN PARTNERS

Tiskové zprávy
legal500

bpv BRAUN PARTNERS si letos v žebříčku Legal 500 2023 polepšila v oblasti korporátního práva, sporů a energetiky

Obzvláště nás těší, že se bpv BRAUN PARTNERS posunula v žebříčku v oblastech obchodního a korporátního právo a fúzí a akvizic, řešení sporů a projektů a energetice.

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
2. 2. 2017

Poradenství bpv BRAUN PARTNERS při největší akvizici na českém a slovenském trhu v oblasti zdravotnictví