Ondrej POništiak ořez-min

Ondrej Poništiak rozšířil řady partnerů bpv BRAUN PARTNERS!

3. 1. 2023

Tiskové zprávy

bpv BRAUN PARTNERS, JUDr. Ondrej Poništiak, Ph.D.

Tisková zpráva
Stáhnout pdf

JUDr. Ondrej Poništiak, Ph.D. se s účinností od 1. ledna 2023 stal novým partnerem advokátní kanceláře bpv BRAUN PARTNERS. Ondrej působí v advokátní kanceláři bpv BRAUN PARTNERS od roku 2013 a je advokátem mnoha dovedností – kromě práv v Praze a Curychu studoval několik let matematiku na matematicko-fyzikální fakultě, věnuje se sportu, tanci a hře na housle a pracuje nejenom ve své rodné slověnštině, ale i češtině, angličtině a němčině.

Ondrej se specializuje zejména na fúze a akvizice, hospodářskou soutěž, právo obchodních společností a obchodní právo, a to nejen pro start-up a fintech scénu. Během svého téměř desetiletého působení v bpv BRAUN PARTNERS radil desítkám klientů, mnohdy ve složitých korporátních, resp. přeshraničních restrukturalizacích. V rámci prestižního žebříčku mezinárodní ratingové společnosti Legal500 je doporučován jako odborník pro oblast řešení sporů. Ondrej je členem České advokátní komory.

Ondrej je nejen fantastický advokát s velice systematickým pracovním stylem, ale i odborník ve světě IT a FinTech. Oceňujeme ho nejen pro jeho obrovské pracovní nasazení, ale i pro proaktivní přístup v dalším vývoji kanceláře. Jsme přesvědčeni, že ho v jeho nové roli čeká celá řada budoucích úspěchů a pomůže k dalšímu růstu kanceláře,“ komentoval jmenování Arthur Braun, managing partner bpv BRAUN PARTNERS.

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
5. 8. 2021

bpv BRAUN PARTNERS asistovala investičnímu fondu Conseq Realitní při akvizici obchodního centra Opatovská

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
2. 12. 2019

bpv BRAUN PARTNERS poskytli poradenství fondu z portfolia společnosti Aventicum Real Estate v souvislosti s rekonstrukcí a rozšířením hotelu Marriott Praha

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
6. 2. 2020

bpv BRAUN PARTNERS asistovala skupině Unicapital Energy při akvizici společnosti PSP Technické služby