Chambers_Europe

bpv BRAUN PARTNERS opět exceluje v žebříčku Chambers Europe 2023

Originální tisková zpráva
Stáhnout pdf

bpv BRAUN PARTNERS, přední advokátní kancelář v regionu střední a východní Evropy, se opět umístila v žebříčku Chambers 2023, prestižním právnickém katalogu, který hodnotí advokátní kanceláře a právníky po celém světě.

Kancelář je oceňována za své odborné znalosti v několika oblastech, včetně nemovitostí, projektů a energetiky a pracovního práva. V kategorii nemovitostí byla bpv BRAUN PARTNERS oceněna za „velkou hloubku a šíři záběru, s dobře vzdělanými, profesionálními a přátelskými lidmi“, zatímco v oblasti projektů a energetiky byla vyzdvižena za „silné odborné znalosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie“. Pracovněprávní tým firmy byl popsán jako „více než schopný flexibilně řešit všechny otázky“.

Adresář rovněž vyzdvihl dva advokáty kanceláře, Lucii Kalašovou a Arthura Brauna. Lucie Kalašová byla zařazena mezi významné odborníky v kategorii pracovního práva, přičemž jeden z klientů ji označil za „spolehlivou odbornici na všechny záležitosti týkající se pracovního práva“. Arthur Braun, managing partner kanceláře, byl zase oceněn za své odborné znalosti v oblasti korporátního práva a fúzí a akvizic, přičemž jeden z klientů o něm prohlásil, že je „důvěryhodný a absolutní odborník“.

Umístění v žebříčku Chambers 2023 svědčí o tom, že bpv BRAUN PARTNERS se snaží poskytovat svým klientům vysoce kvalitní právní služby. Zaměření kanceláře na budování dlouhodobých vztahů s klienty, stejně jako její odhodlání držet krok s nejnovějším právním vývojem a trendy, jí umožnilo stát se důvěryhodným partnerem pro společnosti působící v regionu střední a východní Evropy.

Arthur Braun v reakci na tuto zprávu uvedl: „Jsme potěšeni, že jsme byli oceněni v Chambers 2023. Naše kvalitní práce a odhodlání poskytovat výjimečné právní služby našim klientům si podle mého názoru takové umístění zaslouží. Těšíme se, že budeme i nadále sloužit našim klientům a že na tento úspěch navážeme i v následujících letech.“

Podobné novinky

Newsletter
newsletter-min
20. 8. 2020 | Arthur Braun, M.A.

Senát vrátil poslanecké sněmovně novelu POZE. Navrhuje vyšší IRR pro většinu zdrojů.

Energetický regulační úřad („ERÚ“) zveřejnil informaci o záměru změnit metodiku pro výpočet tzv. ekvivalentní ceny elektřiny, která je určující pro stanovení výše ročních zelených bonusů pro OZE a KVET do 5 MW.

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
5. 5. 2021 | bpv BRAUN PARTNERS

Advokáti bpv BRAUN PARTNERS radili českému technologickému start-upu SentiSquare při dalším kole financování

Společnost bpv BRAUN PARTNERS poskytla poradenství jedné z předních českých společností v oblasti aplikace umělé inteligence (AI), SentiSquare s.r.o., při druhém kole financování, kde získala jeden milion eur na další rozvoj. Tohoto kola se zúčastnili noví strategičtí a finanční investoři – česká IT firma IXPERTA a venture kapitálový fond Fazole Ventures – což mimo jiné potvrdilo nárůst ocenění společnosti v posledních letech.

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
30. 7. 2020 | bpv BRAUN PARTNERS

Vysílání pracovníků do Německa – nová pravidla platná po 30. 7. 2020, která ovlivní i české firmy

K 30.7.2020 vstupuje v Německu v platnost nový Zákon o vysílání pracovníků (tzv. ArbeitnehmerEntsendungsgesetz), který transponuje směrnice Evropské unie. Narozdíl od dosavadního Zákona o minimální mzdě ukládá další povinnosti pro vysílání pracovníků do Německa, na druhé straně ovšem zároveň objasňuje výjimky, kdy českým společnostem nehrozí sankce. České firmy by o tomto zákoně měly vědět, a v rámci své činnosti jej brát vždy v potaz, neboť Německo se chystá zaměstnat na 1.000 nových celníků kvůli kontrolám v souvislosti s tímto nově přijatým zákonem.