airport-gdbdf35762_1280

bpv BRAUN PARTNERS poskytovala poradenství společnosti Gebr. Heinemann při akvizici podílu ve společnosti Travel Free s.r.o. od UNIMEX GROUP

bpv BRAUN PARTNERS poskytovala poradenství společnosti Gebr. Heinemann SE & Co. KG, přednímu hamburskému distributorovi a prodejci na mezinárodním trhu cestovního ruchu, při akvizici 100 % podílu v české společnosti TRAVEL FREE s.r.o. od společnosti UNIMEX GROUP a.s. a při drobných převodech souvisejících nemovitostí. bpv BRAUN PARTNERS poskytla služby v oblasti due diligence, prověrky fúze a vyjednávání transakční dokumentace.

Dvacet českých border shopů TRAVEL FREE, které jsou proslulé nabídkou širokého sortimentu značkových výrobků, včetně tabáku, kávy, lihovin, parfémů, kosmetiky, cukrovinek a regionálních specialit, funguje jako společný podnik společností Gebr. Heinemann a UNIMEX od roku 2004 a v průběhu let dosáhly obratu přesahujícího 3 miliardy Kč.

Celkovou cenu transakce se strany rozhodly nezveřejňovat.

Právní poradenství kupujícímu poskytoval tým ve složení managing partnera Arthura Brauna (vedoucí týmu), s další podporou Of counselky Lucie Kalašové a advokátů Alexandra Pecha a Eveliny Weagové (hospodářská soutěž, nemovitosti).

Podobné novinky

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
22. 2. 2016

bpv BRAUN PARTNERS představili aktuální trendy v energetice

Tiskové zprávy
iflr1000-2
1. 7. 2020 | Arthur Braun, M.A.

Hodnocení IFLR 1000 2020

Tiskové zprávy
Tiskovky-min
21. 1. 2020

Nikola Neumanová a David Plevka novými advokáty bpv BRAUN PARTNERS