red-court-ext-01 (1)

bpv BRAUN PARTNERS radila J&T REAL ESTATE CZ při pronájmu budovy Red Court v pražském Karlíně holdingu Czechoslovak Group

25. 3. 2022

Tiskové zprávy

bpv BRAUN PARTNERS

bpv BRAUN PARTNERS poskytla společnosti J&T REAL ESTATE CZ, a.s. právní poradenství při vyjednávání nájmu kancelářského projektu Red Court v Praze – Karlíně. Právní služby zahrnovaly přípravu a vyjednávání nájemní dokumentace.

Exkluzivním nájemcem stavby, kterou navrhlo renomované studio CMC architects inspirováno atmosférou a historií místa, je průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG), který zde bude soustředit své pražské pracovníky.

O právní poradenství se na straně naší kanceláře postaral nemovitostní tým ve složení partnera Miroslava Dudka a advokátky Pavlíny Tejralové.

Budova o 8 nadzemních a 3 podzemních podlažích nabízí prostory přesahující 7 tisíc m2, a to včetně velkorysé střešní terasy, kolárny nebo sprch – přesně dle současných karlínských trendů. Navíc získala certifikace Leed Gold, druhé nejvyšší oceněním standardu Leed, který hodnotí environmentální dopad a udržitelnost staveb.

J&T Real Estate je developer věnující se realitním projektům, které jsou zajímavé a neobyčejné svou vizí a architekturou. Snahou je realizovat řešení s nadstandardní užitnou hodnotou pro místní občany, nájemníky, ale i okolní prostředí. Důraz je kladen na design, materiály i provedení. To vše dělá z jejich projektů – mezi které patří například kancelářský komplex Rustonka či rezidence Kampa – dlouhodobě výnosné investice už více než deset let.

 

Podobné novinky

Publikované články
Clanky-min

Lidé při koupi nemovitosti často opomíjejí riziko skrytých vad

Dění na tuzemském realitním trhu nahrává neuváženému jednání. Lidé často nepřizvou k obchodu zkušené makléře ani odborníky na technický stav budovy, nakupují nemovitosti, které si jen letmo prohlédnou, a podepisují smlouvy stažené z internetu bez konkrétních informací o dané nemovitosti.

Publikované články
Clanky-min
14. 8. 2018 | bpv BRAUN PARTNERS

Pasti ve smlouvách na nové byty

Newsletter
the-labour-code-3520806_1280
5. 4. 2023 | bpv BRAUN PARTNERS

Novinky z pracovního práva

Od 01. 04. 2023 nastává důležitá změna pro zaměstnavatele spočívající v přihlašování nových i stávajících zaměstnanců s dočasnou ochranou i v nepojištěných činnostech do registru ČSSZ.